may the odds be ever in your favour
Добре дошли в българския форум за поредицата на Сюзан Колинс "Игрите на глада"! Пожелаваме ви приятно прекарване тук и нека шансовете да са винаги на ваша страна!

Join the forum, it's quick and easy

may the odds be ever in your favour
Добре дошли в българския форум за поредицата на Сюзан Колинс "Игрите на глада"! Пожелаваме ви приятно прекарване тук и нека шансовете да са винаги на ваша страна!
may the odds be ever in your favour
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Светът ще гледа.


You are not connected. Please login or register

Хареса ли ви краят?

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Хареса ли ви краят? Empty Хареса ли ви краят? Съб Фев 18, 2012 5:41 pm

chockypedia


shapeshifter

След като изчетохте последната глава от епилога, с какво впечатление останахте? Хареса ли ви? Какво според вас трябваше да бъде по друг начин?
Трогна ли ви финалът и как се почувствахте, когато историята свърши?

http://chocolatereflections.blogspot.com/

2Хареса ли ви краят? Empty Re: Хареса ли ви краят? Съб Апр 07, 2012 7:51 pm

dandelion

dandelion

Краят ми беше някак със смесени чувства. Хем имаше що годе хубав край за Пийта и Катнис ( като изключим това, че изгубиха любими хора) хем си останаха някак повредени crying Самата Катнис каза, че не може да обясни на децата си защо понякога не се усмихва, няма как да им опише трагедията, която са преживели с Пийта. Малко мрачно, но хубаво. Както казах- смесени чувства le grin

3Хареса ли ви краят? Empty Re: Хареса ли ви краят? Съб Яну 10, 2015 9:15 pm

mims ~

mims ~
smooth criminal
smooth criminal

Ей, Богу, да. Хиляда пъти да. ;D
Вероятно защото съм мазохист, но ми хареса колко реалистичен и - да си го кажа честно - болезнен беше финалът. Въпреки че на голяма част от феновете не им е харесал... Хареса ми, че въпреки болката, въпреки смъртта, въпреки всичко лошо, което се случи, имаше надежда - Катнис и Пийта намериха пътя към себе си, Панем се превърна в нова държава, че it can be good again. Определено не е хепи енд, но се радвам, че все пак имаше надежда за героите.
tbh, най-вече плаках накрая, защото всичко свърши cat emoticon

https://hungergamesbg.bulgarianforum.net

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите