may the odds be ever in your favour
Добре дошли в българския форум за поредицата на Сюзан Колинс "Игрите на глада"! Пожелаваме ви приятно прекарване тук и нека шансовете да са винаги на ваша страна!

Светът ще гледа.

You are not connected. Please login or register

Хареса ли ви краят?

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 Хареса ли ви краят? on Съб Фев 18, 2012 5:41 pm

chockypedia

shapeshifter
След като изчетохте последната глава от епилога, с какво впечатление останахте? Хареса ли ви? Какво според вас трябваше да бъде по друг начин?
Трогна ли ви финалът и как се почувствахте, когато историята свърши?

2 Re: Хареса ли ви краят? on Съб Апр 07, 2012 7:51 pm

Краят ми беше някак със смесени чувства. Хем имаше що годе хубав край за Пийта и Катнис ( като изключим това, че изгубиха любими хора) хем си останаха някак повредени crying Самата Катнис каза, че не може да обясни на децата си защо понякога не се усмихва, няма как да им опише трагедията, която са преживели с Пийта. Малко мрачно, но хубаво. Както казах- смесени чувства le grin

Вижте профила на потребителя

3 Re: Хареса ли ви краят? on Съб Яну 10, 2015 9:15 pm

mims ~

smooth criminal
smooth criminal
Ей, Богу, да. Хиляда пъти да. ;D
Вероятно защото съм мазохист, но ми хареса колко реалистичен и - да си го кажа честно - болезнен беше финалът. Въпреки че на голяма част от феновете не им е харесал... Хареса ми, че въпреки болката, въпреки смъртта, въпреки всичко лошо, което се случи, имаше надежда - Катнис и Пийта намериха пътя към себе си, Панем се превърна в нова държава, че it can be good again. Определено не е хепи енд, но се радвам, че все пак имаше надежда за героите.
tbh, най-вече плаках накрая, защото всичко свърши cat emoticon

but what's stranger stillis how something so small can keep you alive
Вижте профила на потребителя http://hungergamesbg.bulgarianforum.net

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]