may the odds be ever in your favour
Добре дошли в българския форум за поредицата на Сюзан Колинс "Игрите на глада"! Пожелаваме ви приятно прекарване тук и нека шансовете да са винаги на ваша страна!

Join the forum, it's quick and easy

may the odds be ever in your favour
Добре дошли в българския форум за поредицата на Сюзан Колинс "Игрите на глада"! Пожелаваме ви приятно прекарване тук и нека шансовете да са винаги на ваша страна!
may the odds be ever in your favour
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Светът ще гледа.


You are not connected. Please login or register

Adam Lambert

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Adam Lambert Empty Adam Lambert Пет Мар 23, 2012 4:33 pm

everlark

everlark

Adam Lambert Adam+Lambert+png6

Адам Мичъл Ламбърт (на английски: Adam Mitchel Lambert) е американски певец-композитор и актьор, роден през 1982 г. в Индианаполис, Индиана. Син е на Лейла и Ебър Ламбърт и брат на Нийл. Родителите му се местят в Калифорния, САЩ малко след като се ражда.

Въпреки всички спекулации и благодарение на огромния успех на албума си през 2010 г. Адам започва първото си световно турне "Glamnation Tour" - на 10 юни е първият концерт в Сан Диего и това е началото на едно наистина "бляскаво" турне с много рок, лазери, светлинни ефекти, "мръсни" танци и адския рокаджииски глас на Адам, когато стига до Филипините правителството на Малайзия му "забранява да се държи непристойно" т.е поради силно религиозната си култура малайзииците били не особено щастливи от целувките му с басиста си Томи или особено силно сексуално подчертаните танци с мис Брук (една от танцьорките), въпреки че точно тези сцени, отделно от невероятния му глас, били причината хиляди фенове да се стичат на концертите му .

По време на турнето неговият албум става "златен" в Швейцария , Австралия, Нова Заландия, Сащ, Канада и Германия. Адам е обявен за най-сексапилен изпълнител от списание "Билборд", а за уникалния си стил води в много други класации. Но най-голямото признание за него е новината, че е номиниран за Грами в категорията " Най-добър поп изпълнител ". Споделя в едно интервю как е научил за това, „Бях в хотела в Париж, концерта предната вечер свърши в 3 часа сутринта и в седем още спях, тогава ми се обади мениджърът ми и ми съобщи добрата новина, която ми подейства много по-събуждащо от десетки кафета“. На 22 март излиза и първият концертен албум на звездата, озаглавен като „Glam Nation Live“ от RCA Records/Вирджиния Рекърдс. Албумът, в пакетно издание от CD & DVD, е записан и филмиран на 31 август 2010 г. в Индианаполис от едноименното турне „Glam Nation Live“, като включва 12 песни, сред които и парчетата “Ring of Fire”, “If I Had You” и Грами номинираната “Whataya Want From Me”, както и бекстейдж кадрите.

Изпълнителят е известен и с благотворителната си дейност, като участва в кампании като "Charity: water", "DonorsChoose.org", при които събира стотици хиляди долари за обзавеждане на нови кабинети по музика и изкуства в Американските училища, както и за построяването на канализация и снабдяване с питейна вода на изключително бедни държави в северна Африка. Освен това участва и в проекти срещу тормоза над ЛТБГ общественноста, дори известният му сингъл "Aftermath" е създаден с послание към "Проекта на Тревър". През август 2011 г. изпълнителят получава награда от "Do something awards" за цялостната си благотворителна дейност с борбата срешу хомофобията.

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите