may the odds be ever in your favour
Добре дошли в българския форум за поредицата на Сюзан Колинс "Игрите на глада"! Пожелаваме ви приятно прекарване тук и нека шансовете да са винаги на ваша страна!

Join the forum, it's quick and easy

may the odds be ever in your favour
Добре дошли в българския форум за поредицата на Сюзан Колинс "Игрите на глада"! Пожелаваме ви приятно прекарване тук и нека шансовете да са винаги на ваша страна!
may the odds be ever in your favour
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Светът ще гледа.


You are not connected. Please login or register

Paramore

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Paramore Empty Paramore Съб Фев 04, 2012 9:36 am

chockypedia


shapeshifter

Paramore Tumblr_lv8qntxmnX1qhe29zo1_500

Парамор е американска рок-група,която поставя началото си в щата Тенеси през 2004 г.
Бандата се състои от трима души: Хейли Уилямс - вокалистка, Джеръми Дейвис - бас китара, Тейлър Йорк -ритъм китара.

През 2002 година, когато вокалистката - Хейли Уилямс се мести в Мисисипи от родния си град Франклин в
Тенеси, се запознава с двамата братя Джош и Зак Фаро, които по-късно също участват в групата. След уроците
по пеене и другите тренировки на Джош, Зак и Хейли, те вече са готови да основат собствена група заедно с
още двама новодошли: Тейлър и Джеръми. Групата била офицално сформирана от четиримата представители:
Джош, Зак, Хейли и Джеръми през 2004 г., като новото попълнение в групата дошъл след това и Тейлър. Групата
е наречена "Парамор" (Paramore), защото фамилията на един от басистите била такава, а и поради причината,
че близката дума по значение на тази - paramour означава "таен любовник". През 2011 година от групата се
отделят Джош и Зак Фаро, които напускат в търсене на нови приключения в музикалните среди.

Първият албум на групата е издаден през 2005 и се казва „All We Know Is Falling“. От него най-известни са песните „Pressure“ и „Emergency“. Вторият им албум, „RIOT“, издаден през 2007 година, става абсолютен хит. Най-известните парчета от него са „Misery Business“ и „CrushCrushCrush“.
Paramore също така записват и две от песните за филма „Здрач“ (2008) - „Decode“ и „I Caught Myself“
На 29 Септември 2009 излиза третият им студиен албум,който се казва „Brand New Eyes“. Първото известно парче от албума е „Ignorance“. Новият албум съдържа и няколко балади, също така и „Decode“.

http://chocolatereflections.blogspot.com/

2Paramore Empty Re: Paramore Нед Мар 11, 2012 7:29 pm

fugitive.

fugitive.

Paramore е една от любимите ми групи. <3 Малко гадно се комерсиализираха покрай Здрач и това, че Джош и Зак напуснаха също не ми харесва. Важното е, че продължават да правят хубава музика.

3Paramore Empty Re: Paramore Пон Апр 09, 2012 2:35 pm

chockypedia


shapeshifter

Те са ми една от най-любимите групи едно от най-любимите ми неща на тая планета и не го казвам само защото манията ми към тях се завърна тия дни, а защото наистина е така пък. <3
Обожавам ги просто, те са една от много малкото групи, която е успявала да ме грабне от първата чута песен, която винаги ми е оправяла настроението. Просто са толкова милички, искам да се оженя и за тримата le grin (за Джош също, защо трябваше да напускат със Зак, защоооо) Иначе любими песни са ми Monster, Emergency, Decode, Love's not a competition, Renegade, My heart...
Та, накратко казано: paramore = любов.

http://chocolatereflections.blogspot.com/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите