may the odds be ever in your favour
Добре дошли в българския форум за поредицата на Сюзан Колинс "Игрите на глада"! Пожелаваме ви приятно прекарване тук и нека шансовете да са винаги на ваша страна!

Join the forum, it's quick and easy

may the odds be ever in your favour
Добре дошли в българския форум за поредицата на Сюзан Колинс "Игрите на глада"! Пожелаваме ви приятно прекарване тук и нека шансовете да са винаги на ваша страна!
may the odds be ever in your favour
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Светът ще гледа.


You are not connected. Please login or register

Thank you for my childhood.

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Thank you for my childhood. Empty Thank you for my childhood. Съб Фев 04, 2012 11:35 pm

chockypedia


shapeshifter

Thank you for my childhood. Tumblr_lyhj29uez21qb9qh4o1_500
Предполагам, за повечето от вас Хари е бил част от детството.
Е, на колко години бяхте, когато започнахте да четете книгите? Как ви впечатлиха?
Въобще, всичко около миналите години в препрочитане на ХП, носталгия и неограничени запаси от носни кърпички - в тази тема, излейте си душата!

http://chocolatereflections.blogspot.com/

2Thank you for my childhood. Empty Re: Thank you for my childhood. Съб Мар 17, 2012 10:41 am

Raindrop.



Започнах да чета първата книга на 7 години и в началото ми беше леко безинтересна, но когато Хари влезе в Хогуортс, се влюбих. Помня, че първият филм от поредицата, който гледах на кино, беше Стаята на тайните, и бях много уплашена от Базилиска.
Книгите... Винаги са били част от мен. Помня как чаках да излезе последната книга, за да си я купим и да я прочетем. Баща ми я подари на мен и брат ми и тримата я четяхме едновременно. Плаках доста, естествено. Беше ме и страх на места. Но всъщност, когато свърших да чета книгата, не ми беше чак толкова тъжно, колкото когато изгледах последния филм. Знаех, че след книгата ни остава още магия, още няколко филма, които да очаквам. Но когато излязох от киното след ХП7, се чувствах... празна. Бях с приятелка, също голяма фенка. Плакахме много, гледахме го отново на другия ден, пак плакахме.. Хари Потър си остава част от мен.
Хората ме гледат странно, като им кажа, че обичам тази поредица, около мен не много хора са фенове, но не ми пречи. Горда съм, че съм част от това поколение, защото истината е, че независимо от възраст, местонахождение, раса, сексуална ориентация, независимо от всичко, книгите обединиха цял един свят. Свят, който вярваше и продължава да вярва в магията. I'll keep on smiling from the times I had with them.

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите