may the odds be ever in your favour
Добре дошли в българския форум за поредицата на Сюзан Колинс "Игрите на глада"! Пожелаваме ви приятно прекарване тук и нека шансовете да са винаги на ваша страна!

Join the forum, it's quick and easy

may the odds be ever in your favour
Добре дошли в българския форум за поредицата на Сюзан Колинс "Игрите на глада"! Пожелаваме ви приятно прекарване тук и нека шансовете да са винаги на ваша страна!
may the odds be ever in your favour
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Светът ще гледа.


You are not connected. Please login or register

Гримирате ли се?

4 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Гримирате ли се? Empty Гримирате ли се? Нед Фев 05, 2012 12:21 am

chockypedia


shapeshifter

Какво си слагате? Ежедневно ли се гримирате? Как си сваляте грима?

http://chocolatereflections.blogspot.com/

2Гримирате ли се? Empty Re: Гримирате ли се? Нед Мар 11, 2012 7:47 pm

fugitive.

fugitive.

Да, гримирам се. Всеки ден преди училище си слагам молив и спирала. :)
А грима си премахвам с тоалетно мляко.

3Гримирате ли се? Empty Re: Гримирате ли се? Нед Мар 11, 2012 9:24 pm

everlark

everlark

Аз не се гримирам изобщо, винаги ме е дразнел грима и когато ми сложиха за един тъп рожден ден щях да си избода очите, за да го махна. (Издържах де) le grin

4Гримирате ли се? Empty Re: Гримирате ли се? Пон Мар 12, 2012 4:34 pm

Raindrop.



Обикновено не се гримирам, понякога, ако съм в настроение, си слагам молив и евентуално спирала. Но много рядко. Иначе нося гланц по-често, ама то не се брои. Грима си го свалям с нещо подобно на тоалетно мляко.

5Гримирате ли се? Empty Re: Гримирате ли се? Съб Мар 17, 2012 11:08 am

chockypedia


shapeshifter

Аз си слагам само черен молив, ама си слагам бая le grin Е, нямам предвид нещо тип Тейлър Момсен или Аврил, обаче като го сложа, после маса време не мога да го махна le grin И постоянно се каня да си купя нещо за сваляне на грим, обаче нещо не си смогвам с джобните последно време, а ако бързам, като си махам червия молив, ми се събира черно между слоевете на ноктите и става отврат >.< Малко ме тревожи факта, че не издържам много дълго без да си сложа грим, просто съм свикнала да се гледам така - лятото обикновено почти нищо не си слагам, защото много се разтича, и само като мина покрай огледало съм тип 'omg rly' ;d
А, купих си течна очна линия, защото е по-издръжлива, обаче не мога да си я слагам без да си бръкна в окото или без да има някакъв абсолютно трагичен резултат le grin Само 3-4 пъти се получи и ми стоеше много хубаво, обаче точно тогава си седях у нас цял ден и никой не забеляза. А единия път влязох да се къпя без да се сетя да си махна грима и после бях като извадена от хорър филм. ;dd

Мани, мани. le grin

http://chocolatereflections.blogspot.com/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите