may the odds be ever in your favour
Добре дошли в българския форум за поредицата на Сюзан Колинс "Игрите на глада"! Пожелаваме ви приятно прекарване тук и нека шансовете да са винаги на ваша страна!

Join the forum, it's quick and easy

may the odds be ever in your favour
Добре дошли в българския форум за поредицата на Сюзан Колинс "Игрите на глада"! Пожелаваме ви приятно прекарване тук и нека шансовете да са винаги на ваша страна!
may the odds be ever in your favour
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Светът ще гледа.


You are not connected. Please login or register

love, don't forget me; i'll let the water take me. [chockypedia.]

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

chockypedia


shapeshifter

Oh well.
Казвам се Кристияна, обаче предпочитам да ми викат Чоки или Здрач, Крисе също се приема. le grin На 14 съм и съм от Трявна. Сбъркано същество съм, като цяло, постоянна съм спрямо някои неща, нереално вятърничава спрямо други.

Слушам много музика, ям много пуканки, пия много кола, натоварвам си сърцето с твърде много любов.
По тая тема - fangirl for life! Сърчицето ми е протъркано от употреба не заради личния ми животец (nice joke.), а заради фендъмите и OTP-тата ми. А като един затвърден фенгърл, прекарвам и една доста голяма част от времето си в tumblr, който ми взема допълнително от здравето.

Не винаги се забелязва, обаче съм ааадски романтично същество. Понякога изпадам в романтични депресии, в които седя на едно място и ям много бонбони. ;д Идеалът ми за връзка съм си ги направила аз - пиша нещо като фенфикшън за OTP-то ми (окей, ще си призная, Ед и Бела от Здрач сагата са, обаче моите Бедуард са по-яки, защото и двамата са хора и се лигавят много! le grin) и там те са ми особено awesome, спят много... така де, не спят le grin и се гушкат многомного и обичат да се кокблокват с роднините le grin
Тук е момента да си кажа без бой, че съм туайлайтърка и знам, че ще си загубя симпатията към вас и няма как да се оправдая le grin ... idk, мога да компенсирам с другите неща, по които фенгърлвам? Та да, фен съм на The Hunger Games (очевадно лол), Glee и Doctor Who (не знам дали мога да се водя за фен, като съм гледала само 5 и 6 сезон, но все пак)

Не мога да издържа повече от 2-3 часа (освен ако не спя, де) да не слушам музика. Имам шантав и странен вкус, обаче си го обичам. Мога да асоциирам почти всеки случай, в който попадна, с дадена песен. ;д И пея много, обаче резултатът е плашещ. Имам си и периоди, в които мога да пея, обаче те не траят дълго.

Обичам шоколад, блогове, форуми, New Girl, фенфикшъни, кръшовете си и tumblr многомногомного.

Не знам колко пъти казах 'много' в тоя пост, не го правя често. Та да, това май трябва да е представяне. cute

http://chocolatereflections.blogspot.com/

Raindrop.



Ооо, захващай се с предишните епизоди на Doctor Who le grin Ужасно добри са. Мен всъщност Дейвид (предишният Доктор) ми е любим от тези, които съм гледала..
Та... Добре, шипваш ли някой от Доктор Кой?
Шипваш ли хомосексуални двойки?
Песен, която винаги си обичала?
Не знам как не те пусна Здрач манията, ама всеки с вкусовете си в крайна сметка. Оттам кой ти е любимият герой?
Нещо... Танци, рисуване, някакво такова занимание? Или може би музикален инструмент? На какво би искала да можеш да свириш? Лакираш ли се често? Имаш ли пиърсинги? Иии най-омразен предмет?
Това е засега cat emoticon

chockypedia


shapeshifter

Owhkay, като изгледам сезоните Как се запознах с майка ви, го започвам ;]

Мхм, шипвам Ейми и с Единайсти, и с Рори cat emoticon
Покрай Glee започнах, да ^^ Особено Кърт и Блейн, те са ми едно от най-големите OTP-та ('i know it's called one true pairing but man i have like 20' le grin)
Труден въпрос... Обикновено когато намеря flawless песен я слушам, докато не я намразя и адски се дразня от този си навик ;/ Може би Emergency на Paramore и Spotlight на Mutemath ^^
Опитвала съм се да направя нещо, за да ме пусне, ама не става le grin Понякога и аз започвам да се чудя защо толкова го обичам, обаче просто го обичам. ;д Иначе Алис и Емет са пич, Едуард изглежда ужасно flexible за гушкане, а Джейн я харесвам просто защото... не знам, просто винаги трябва да си имам един от 'лошите', който да си харесвам. ;d
Не ходя на нищо, може би просто защото нереално ме мързи и ще ми се струва като прекалено натоварване... не знам. Преди 3 години ходех на пиано и започнах да задобрявам доста, обаче ми се наложи да спра. На какво би ми се искало да свиря? Ммм... не знам, пианото май си ми стига, въпреки че и него може да съм забравила.
Цяла есен все се лакирах. Не нещо специално, само един цвят на целия нокът, обаче като се олющеше малко, го махах и от лакочистителя ми отслабнаха ноктите и се изпочупиха (а бяха толкова дълги! още ме е яд.), и сега съм ги изрязала и не им слагам нищо, чакам да пораснат пак.
Пиърсинги нямам. Имам само едни обеци на ушите le grin
Ааа, много мразя история >.< Депресира ме просто ;д

Мерси за въпросите cat emoticon

http://chocolatereflections.blogspot.com/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите