may the odds be ever in your favour
Добре дошли в българския форум за поредицата на Сюзан Колинс "Игрите на глада"! Пожелаваме ви приятно прекарване тук и нека шансовете да са винаги на ваша страна!

Join the forum, it's quick and easy

may the odds be ever in your favour
Добре дошли в българския форум за поредицата на Сюзан Колинс "Игрите на глада"! Пожелаваме ви приятно прекарване тук и нека шансовете да са винаги на ваша страна!
may the odds be ever in your favour
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Светът ще гледа.


You are not connected. Please login or register

Форумите?

4 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Форумите? Empty Форумите? Пет Мар 09, 2012 9:18 pm

chockypedia


shapeshifter

Интересно ми е просто. От колко време пишете по форуми? Какво точно ви е интересно в това? В какви форуми пишете? Намирате ли приятели там?

http://chocolatereflections.blogspot.com/

2Форумите? Empty Re: Форумите? Съб Мар 10, 2012 1:04 pm

Raindrop.



Ами, първото ми сериозно форумстване беше в един форум, който първоначално беше само за Здрач, а после стана за всякакви вампирски работи, Криси, ти го знаеш :Д Манията ми по вампири премина, но форумът ми беше станал много любимо място и влизах често. За жалост вече изобщо не е активен и ми е тъжно, защото беше доста добър.. Намерих много интересни хора, две от най-добрите ми приятелки срещнах там, сега с едната съм в един клас, а с другата се виждаме много често...
По принцип не пиша по много форуми, само от време на време ако нещо ми хрумне. Май това е вторият форум, в който съм седнала малко по-сериозно да флудя :Д

3Форумите? Empty Re: Форумите? Нед Мар 11, 2012 9:40 pm

mims ~

mims ~
smooth criminal
smooth criminal

По форуми пиша от пет години. Първият форум, в който сериозно пишех, за съжаление вече не съществува, но пък имам страшно хубави спомени от него. Там живееше в един виртуален град, купуваше неща n stuff, беше малко като роуплей. xD После имаше още 491285 форума и сигурно и сега мога да ги намеря, само дето не ми се рови, пък и хич не ми се чете какви глупости съм писала преди години. ;дд През 2008 пък голямата любов беше един фен форум за Аврил Лавин (тогава още я харесвах), само дето имаше много драма ии през 2009 се регистрирах в най-любимия си форум ever, който беше за Здрач и остана забавно място дори след като целия форум намрази Здрач. ;д
И сега да оставя малко настрана форумната си история. ;д Форумите са ми сигурно едно от най-любимите неща на света, обичам ги повече от tumblr даже. Просто идеята да дискутираш теми с хора, с който сте на 150 км разстояние ме очарова. xD Ужасно много ми липсват и мразя facebook, просто защото ако не беше той, може би сега щеше да бъде пълно с активни и забавни форуми.
Със страшно много хора съм се запознала от форумите, за съжаление вече не говоря с всички, но много си ги обичам, дори да не сме си писали от две години. le grin
И да спомена само, че сигурно съм правила поне 15 форума през живота си. xD

https://hungergamesbg.bulgarianforum.net

4Форумите? Empty Re: Форумите? Съб Апр 07, 2012 7:55 pm

chockypedia


shapeshifter

Аз се чувствам особено изостанала le grin Пиша по форуми от януари 2010, всъщност пишех само в един форум, този, за който Деси говореше. И ако не бяха форумите, си нямам напредстава какъв идиот щях да съм сега - форумите ми оправиха начина на говорене (не че сега ми е перфектен, обаче като се сетя как се изразявах преди 3 години, ще поискам да потъна в земята от срам), като си гледам мненията там все едно се гледам как израствам ;3
Въобще, въпросния форум и форумите като цяло са ми едно от най-любимите неща на Земята - запознали са ме с толкова много готини хора, свързаха ме с най-добрите ми приятели, какво като ги познавам само онлайн? Обожавам да пиша по теми и да си говоря с други хора, дори и едва да ги познавам. Спомням си във Fangheaven как си говорехме по 20 човека едновременно във флъда и изписвахме 50 страници спам за три дни, неземно хубаво беше. Друг мой любим форум е този, другия туайлайтов, за който Муш говореше. Намерих го в един от най-хубавите периоди в живота си последно време и не е истина колко хубаво ми беше да пиша там и колко мили бяха форумките cat emoticon Сега нито един от тези два форума не са активни хич, обаче обичам да си влизам там и да си рева от носталгия. ;д
Иначе това е втория форум, който правя, отново съвместно с Мушки - първия го правихме лятото, универсален фенгърл форум, толкова си го харесвах, толкова потенциал си имаше, обаче нямаше кой да ни направи банера, че самата идея за него беше сложна (а моите фотошоп skills са нулеви ;дд) и сега тъне в забрава, още ме е яд за него ;/ И още душа форуми, които да не са замрели още, обаче са толкова малко, че не е релно. А наистина активните в 90% от случаите са роулплей форуми, обаче те не са за мен, щото не са ми особено интересни и като цяло не им хващам цаката le grin

форуми > all.

http://chocolatereflections.blogspot.com/

5Форумите? Empty Re: Форумите? Нед Апр 08, 2012 9:34 am

everlark

everlark

Не можех да не се изкажа по темата, иначе няма да съм аз. le grin
Та така - по форумите съм от 15 февруари, 2010. le grin Помня го, защото тогава за пръв път се регистрирах в един форум, в който още седя и не мога на практика да се отделя от него.Той е различен от тези, които ние правиме и няма много от моите интереси, но просто съм си свикнала в него и ми е станал един от любимците; предполагам, че не мога да го оставя, защото това е първия форум, в който се регистрирах.За съжаление той не е активен както някога и много хора си тръгнаха, но пък има няколко човека, с които се бях сприятелила и които са ми присърце и си ги обичкам. <3
По-късно вече, благодарение на една приятелка, започнах да ходя и по други форуми, които в началото бяха нереално пълни и после и техните посетители и всичко намаля.(Понякога имам чувството, че щом аз се регна и изведнъж всички си отиват xD).
И така - сега има няколко форума, в които си влизам редовно и които много си харесвам.Жал ми е за тези, които са изоставени и забравени едва ли не, но пък нищо не мога да направя.Обаче и аз като Чоки обичам да си влизам в тях и да си тъжа. <3

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите