may the odds be ever in your favour
Добре дошли в българския форум за поредицата на Сюзан Колинс "Игрите на глада"! Пожелаваме ви приятно прекарване тук и нека шансовете да са винаги на ваша страна!

Join the forum, it's quick and easy

may the odds be ever in your favour
Добре дошли в българския форум за поредицата на Сюзан Колинс "Игрите на глада"! Пожелаваме ви приятно прекарване тук и нека шансовете да са винаги на ваша страна!
may the odds be ever in your favour
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Светът ще гледа.


You are not connected. Please login or register

Предложения

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Предложения Empty Предложения Съб Яну 28, 2012 11:38 pm

chockypedia


shapeshifter

Всички нови предложения и идеи за форума ни - тук!

http://chocolatereflections.blogspot.com/

2Предложения Empty Re: Предложения Пет Мар 23, 2012 4:26 pm

everlark

everlark

Аз имам идеики! le grin
Да се направи раздел за лично творчество, за да има къде другите да показват уменията си на фотошоп, в писането, в рисуването, etc.
Втората е например да се направят групи за потребителите, които да са в различни цветове и с разни рангове като "новак" и ей такива, само че в стил Игрите на Глада и може да стане от 0 до 100 поста (примерно) да са от групата на Окръг 12, после от 100-200 от тази на 11-ти Окръг и т.н..
А третата е за раздела на книгите и филмите - да се направят отделни под-форуми в техните раздели, като при филмите ще са жанровете, за да е по-подредено, а при книгите - известните издателства или нещо такова.Главно да се ориентират другите по-добре. ^^
Надявам се да ви харесат, имам и още, ама ще забавя малко темпото засега. le grin

3Предложения Empty Re: Предложения Пет Мар 23, 2012 4:35 pm

chockypedia


shapeshifter

Раздел за лично творчество си има от първата вечер, в която форумът просъществува le grin https://hungergamesbg.bulgarianforum.net/f4-forum
За ранговете съм го мислела, мислех скоро време да ви питам за това. Колебаех се между рангове по желание и такива специални, но в стила на Игрите, обаче на мен не ми стига въображението за тях май ;дд Ще приемам предложения какви да са точно и стига и Муш да се съгласи ^^
За подразделите - както се разбирам с админ панела ще скапя всичко le grin Обаче не знам, мисля, че с подразделите с издателствата ще стане прекалено... разредено le grin Така де, аз поне чакам Мушки да се яви за одобрение, че има повече форумен опит от мен le grin

http://chocolatereflections.blogspot.com/

4Предложения Empty Re: Предложения Пет Мар 23, 2012 4:39 pm

everlark

everlark

Ауу аз някъде съм блеела, съжалявам. le grin
Е, това с издателствата наистина може да е малко разредено, а може и отделно за известни поредици или.. абе незнам, както вие си решите. le grin Аз се изказах и това е важното, вие ще си ги обсъждате. le grin

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите